З метою обміну досвідом роботи 17 квітня 2025 року в Хабі «Місто змістів» зібралися практичні психологи закладів загальної середньої, позашкільної освіти Вінницької МТГ та Вороновицької ТГ.
Своїм досвідом роботи ділилися:
Гуменюк Дмитро, практичний психолог КЗ «Фізико-математична гімназія № 17». Тема «Можливості використання QR-коду у роботі. Ідеї щодо розміщення інформації на шкільному стенді психологічної підтримки».
Трачук Наталія, практичний психолог КЗ «Вінницький ліцей № 7 ім. О.Сухомовського». Тема «Ігрова сесія «Світ Громад» для практичних психологів за додатком «Інклюзивність», «Громада без бар’єрів»».
Учасники заходу мали змогу ознайомитись з застосуванням QR-коду як один із засобів генерування інформації з психологічної підтримки. Даний засіб здатний підвищити зацікавленість і мотивацію здобувачів освіти турбуватися про своє ментальне здоров’я. Дмитро Гуменюк поділився цікавою ідеєю розміщення QR-кодів на шкільному стенді психологічної підтримки.
Як включається "комунікація – кооперація – контакт" вкотре пропрацьовували практичні психологи в грі «Світ Громад», яку проводила Наталія Трачук. «Настільні та рольові ігри запускають зовсім інший тип навчання — через досвід, дію, спілкування. У грі народжуються впевненість, сміливість та відповідальність. І головне: діти заглиблюються в сенси, вчаться помилятися, шукати, працювати у команді — й бачити наслідки власних рішень», - до такого висновку дійшли фахівці, рефлексуючи та підсумовуючи участь в грі.
Практичний досвід використання інноваційних форм та методів у діяльності практичного психолога. Особливості використання інноваційних технік і технологій в контексті розвитку особистісної та професійної компетентності фахівця.
Створено на AVE.cms v3.28
Хостинг LIKT
Дизайн: хххххххххххх
Верстка: Мельник Тарас
Фото: Василь Медяний
ЦП КУ "ЦПРПП ВМР"
Вінниця - 2021